Hoverboard HB3 10'' Carbon Fiber

5902693170327

Nowy produkt

100% Ogniwa Samsung 

Więcej szczegółów

899,00 zł

899,00 zł za szt.

- +

 
Więcej informacji

Wielu producentów akumulatorów stosuje tylko 2 oryginalne ogniwa Samsung z 20  z których składa się cała bateria,
 reszta to Chińskie zamienniki. Tego typu manipulacja daje możliwość znacznej redukcji ceny baterii i prawo do użycia
loga Samsung jak i zapisu "zawiera ogniwa Samsung", ale że są to tylko 2 z 20 ogniwa, już większość sprzedawców nie informuje.
Tego typu akumulatory są mniej żywotne i szybko się rozładowują.
Nasze akumulatory zawierają 20 na 20 oryginalnych ogniw Samsung.Elektryczna deskorolka 10” HB3
Carbon Fiber

foto1.jpg

fullsizeoutput_6f8.jpegIMG_5525.jpg

Nasze deski zostały już fabrycznie pozbawione kłopotliwych modułów bluetooth i pilota, o usunięcie których często klienci zgłaszają się do naszego serwisu z powodu tego że przyczyniają się do bardzo szybkiego rozładowania akumulatorów a pilot działa we wszystkich hoverboardach na świecie, więc jest bezsensownym zabezpieczeniem. Dodatkowo wyłączanie deski za pomocą pilota wprawia ją w stan uśpienia, w praktyce deska nie zostaje wyłączona, stale obciąża akumulator i rozładowywuje go.

Specyfikacja

Moc:
700W

Hoverboard to najnowsza elektryczna deskorolka przeznaczona do jazdy po mieście jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Średni zasięg na jednym ładowaniu nawet do 25km. Model został wyposażony w lepszej jakości baterię firmy Samsung. Jest to poręczny pojazd ważący 13 kilogramów, jest nieco cięższy od zwykłych hoverbordów ale dysponuje większą mocą silników, większymi kołami i pojemnością akumulatorów pozwalających na dłuższe użytkowanie. Deska będący nowoczesną alternatywą dla roweru lub deskorolki, świetna na wakacje, a nawet dla osób dojeżdżających do szkoły czy pracy. Hoverboard napędzany jest silnikiem elektrycznym co pozwala do minimum ograniczyć wysiłek jaki wkładamy każdego dnia aby dojechać do celu. Pozwala również obniżyć koszt dojazdu będąc tańszym w utrzymaniu niż rower, skuter czy samochód.

Rozmiar kół:
10"
Zasilanie:
36V
Zasięg na jednym ładowaniu:
do 25KM
Udźwig:
do 130kg
Wymiar opakowania:
60.4 x 22.5 x 18.5 (cm)
Waga Deski:
13.0 ( kg )
W skład zestawu wchodzi:
hoverboard, ładowarka, instrukcja
360.jpghoverboard2.gif
foto2.jpg

przed jazdą sprawdzić i w razie konieczności dopompować koła

Deska elektryczna z systemem automatycznego balansu. Żyroskopy pokładowe dokonują korekt do prędkości silnika i zasilania setki razy na sekundę. Bardzo łatwy w obsłudze, potrzeba około godziny na jego opanowanie i dnia aby stać się biegłym w jeździe na nim. Deska jest wyposażony w najnowszą technologie aerodynamicznego podtrzymania postawy oraz układu żyroskopu do utrzymywania równowagi w czasie pochylania się do przodu i tyłu. Użytkownicy kontrolują pojazd poprzez przechylanie się do przodu i tyłu sprawiając z pojazd przyśpiesza, zwalnia, hamuje. Skręcanie w lewo i prawo jest podobna do techniki jazdy na rowerze - osiągnięty poprzez lekko skośne manewry w lewo lub w prawo. Oferowany jest jako zielony produkt, który może być łatwo wniesiony do autobusu czy metra , co znacznie ułatwia dojazd do celu.

foto3.jpg

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu